Kontakt

Tartu mnt 80, 10112 Tallinn

666 2450

info@duomedia.tv

Turundus

turundus@duomedia.tv

Juhtkond

Jüri Pihel

Juhatuse esimees

juri.pihel@duomedia.tv

Risto Rosimannus

Juhatuse liige

risto.rosimannus@duomedia.tv

Assistent-juhiabi

6662450

info@duomedia.tv

Programm

Peaprodutsent

Martin Korjus

martin.korjus@duomedia.tv

Hankejuht

Kai Gahler

kai.gahler@duomedia.tv

Programmi planeeringujuht

Katre Kivaste

katre.kivaste@duomedia.tv

Uuringu- ja arendusjuht

Peeter Teedla

peeter.teedla@duomedia.tv

Sisuhalduse juht

Marina Preismann

marina.preismann@duomedia.tv

Turundus

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

Mari-Liis Veskus

mari-liis.veskus@duomedia.tv

Eetriturunduse juht

Kristi Kaljumägi

kristi.kaljumagi@duomedia.tv

Turunduse projektijuht

Dane Tall

dane.tall@duomedia.tv

Reklaam

Telereklaami osakonna juht

Mirjam Viiding

mirjam.viiding@postimeesgrupp.ee

Telereklaami teostusgrupi juht

Egle Põim

egle.poim@postimeesgrupp.ee

Planeeringujuht

Katrin Link

katrin.link@kanal2.ee

Projektijuhid

Õhtu

Reporter

KANAL 11 JA KANAL 12

Programmijuht

Heiko Jets

heiko.jets@duomedia.tv

TEHNIKAOSAKOND

Tehnoloogia juht

Toivo Taremaa

toivo.taremaa@duomedia.tv

Tehnoloogia arendusjuht

Rene Einberg

rene.einberg@duomedia.tv

Tehnika haldusjuht

Indrek Krjukov

666 2468

indrek.krjukov@duomedia.tv